ČAJOVÁ ZASTAVENÍ aneb za krásami přírody nemusíte jezdit daleko

 

 

Tahle přednáška bude možná trochu úlet, ale třeba uprostřed všech těch exotických a dobrodružných cest, rádi na chvíli spočinete a uvidíte, že krásy přírody máme v podstatě u nosu. A je až překvapivě mnoho míst, kam skoro nikdo nechodí a kde je to přinejmenším stejně dechberoucí, jako na druhém konci světa.
Čajování v přírodě je fenomén, kterému jsem propadl před rokem a půl a od té doby intenzivně objevuji přírodní zajímavosti našeho kraje. A co že to čajování vlastně je? No prostě si připravíte pořádný, dobrý sypaný čaj na nějakém pěkném místě ať už sami, nebo s přáteli. Vlastně to žádná pravidla nemá, každý si to může udělat jak chce a s čím chce. Jde o to na chvíli spočinout a rozjímat, kochat se.
A vůbec, už jste někdy čajovali? Že vám to nic neříká? Přijďte se podívat a příště třeba začajujeme společně.

 

 

 

 

 

Jaroslav Rejcha (*1976)


Vystudoval jsem VŠE v Praze, bydlím v Karlových Varech a normálně chodím do práce. Moc mě baví čaj a čajování, ale také filmy, fotografování a tak vůbec život. Dalo by se říci, že jsem se i trochu podíval po světě (Severní i Jižní Amerika, Havajské ostrovy, Island, Laponsko, Indonésie…), ale teď se mi nejvíc ze všeho líbí právě u nás „na Sudetsku“. Náš kraj má něco tajemného a přitom divokého v sobě a to se mi líbí.

 Kontakt

mail : festival@caminos.cz
mobil : +420 736 641 006

Caminos z.s.
Vítězná 321/60
360 01 Karlovy Vary
IČ 22671323
Česká spořitelna a.s.,
4334662379/0800

 

  

              Logo ke stažení zde
PNG  |  JPG
  |  PDF EPSAI  |  CDR

   Doporučujeme