ČTYŘI NOHY - Pěšky Evropou : z Tallinnu do Athén 3333 km

 

 

Většina lidí se vydává na známé treky po celém světě. Proč si ale nevytvořit vlastní dálkovou trasu a ještě k tomu prakticky za humny?
Jsme dva kamarádi, kteří se tak rozhodli. Zažít trochu dobrodružství a podívat se po Evropě tím nejstarším způsobem. Nejsme žádní sportovci a nijak jsme se nepřipravovali. Vzali jsme batohy na ramena a vyrazili z Estonska do Řecka.     Kolik vážili naše batohy? Co je možné zažít kousek od naší republiky? Jací jsou lidé v baltských zemích? Jaké je to spát v medvědí oblasti a 14 dní se nesprchovat? Jaké je to jít po hlavním severském tahu Via Baltica vedle kamionů? Dozvíte se nejen tohle, ale také více praktických rad z oboru dálkových pochodů aneb "jak to nedělat".

 

 

 

 

Mates Kaipr

Pražák jak poleno již 28 let. Prodával horolezecké vybavení v outdoorové speciálce a pracoval jako produkťák outdoorového vybavení v jednom z největších e-shopů v ČR. Jako Instruktora lezení ho můžete potkat na různých lezeckých stěnách v Praze.
Tomáš Král

Osmadvacetiletý přistěhovalec z Opavy. Povoláním produkční a věčný student ČZU. Bývalý sportovec a minicestovatel. Miluje hudební nástroje. Jeho snem je naučit se na dudy a kontrabas. "Odvahou je, když uděláš krok, i když nevíš, kam tě dovede. Udělej jich 13 milionů a máš do smrti vystaráno."

 


 Kontakt

mail : festival@caminos.cz
mobil : +420 736 641 006

Caminos z.s.
Vítězná 321/60
360 01 Karlovy Vary
IČ 22671323
Česká spořitelna a.s.,
4334662379/0800

 

  

              Logo ke stažení zde
PNG  |  JPG
  |  PDF EPSAI  |  CDR

   Doporučujeme